Team OdyZee College

OdyZee College locatie Kloetinge

 

Klas 1a vmbo b/k : Moniek van Eekelen
Klas 1b vmbo b/k: Lonneke van Mechelen en Romy Joosen

Klas 1a vmbo tl/havo: Nick Brusket

Klas 1b vmbo tl/havo: Marijn Gerretsen

Klas 2 vmbo b/k: Zippora Rentmeester en Masha de Jong
Klas 2 vmbo tl: Veerle Martens en Jasper Louws

Klas 2 havo: Jorien Buijs en Ruud Allemekinders

Klas 3 vmbo b/k: Lian Wondergem en Masha de Jong

Klas 3 vmbo tl: Wouter van der Pijl

Klas 3 havo: Lenneke van der Linden

Klas 4 vmbo b/k: Marcel Janse

Klas 4 vmbo tl: Yaël Saaman

Klas 4 havo: Ine Janssens

Klas 5 havo: Mechteld Sauer en Els Grootjans

Kliniekklas: Jasper Louws en Krista Verkaart

REstart groep: Evelien Kuipers en Janine Zandee

 

OdyZee College locatie Middelburg

 

Klas 1 vmbo b/k/tl: Hedy Hoogesteger en Saskia Jasperse

Klas 2 vmbo b/k/tl: Jantiene Blom en Sjors van Heesch

Klas 3/4 vmbo b/k: Menno Stoffer en Marcel Bostelaar

Klas 3/4 vmbo tl: Sjors van Heesch en Marjolein Agterhuis


Rebeca Rosales - Spaans

Ilse Vanhommerig - Nederlands

Yaël Saaman - Nederlands

Mechteld Sauer - Engels

Els Grootjans - Wiskunde 

Ine Janssens - Wiskunde

Diana Kwaaijtaal - Beeldende vorming

Monique Jasperse - Beeldende vorming

Robert van Dam - Technisch onderwijs assistent natuur- en scheikunde

Olga Smits - Koken

Rob Dietvorst - Gymnastiek

Jennifer de Vos - Gymnastiek

Ellen van Kessel - Trajectbegeleider

Patricia Bartels - Trajectbegeleider

Renata Vereecken - Biologie

Femke Gardien - Scheikunde

Sjors van Heesch - Geschiedenis, aardrijkskunde en maatschappijleer

Wouter van der Pijl - Geschiedenis, aardrijkskunde en maatschappijleer

Hans Grochla - Economie en maatschappijleer


Adjunct-directeuren: Jeroen Nouwens (locatie Kloetinge) en Stephanie de Bruijn (locatie Middelburg en Goes)


Administratie: 

Annette Bauer
Marieke de Rijke


Conciërges: Robert van Dam en Sander Broeks


Commissie van begeleiding (CvB):

Rob Landa - directeur

Belinda Oprel - adjunctdirecteur SO

Jeroen Nouwens- adjunctdirecteur VSO

Stephanie de Bruijn - adjunctdirecteur VSO

Pieter Kooiman - orthopedagoog

Suzanne de Valk - orthopedagoog

Astrid Herrewegen - orthopedagoog

Annemieke Krijger - psycholoog

Annemiek Trommel - orthopedagoog

Lisa Kool - orthopedagoog

Linda Haezendonck - jeugdarts (Kloetinge)

Roderick ter Morshuizen - jeugdarts (Middelburg) 

Carla Totté - psychodiagnostisch medewerker